| Оновлено 15 квітня 2024, 13:03
892
0

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв

892
0

Завершилися півфінальні серії чоловічого чемпіонату Італії з волейболу. Багато фахівців та шанувальників цієї гри прогнозували побачити у фіналі «Перуджу» і «Трентіно», але мали рацію лише наполовину.

«Перуджа», за яку виступає капітан національної збірної України Олег Плотницький, зі своїм завданням впоралася. Для цього їй знадобилося чотири матчі. У серії до трьох перемог «Перуджа» перемогла «Альянс» (Мілан) тричі, причому з однаковим рахунком 3:1. Ще в одному поєдинку суперник виявився сильнішим 3:2.

Зазначимо, що Олег Плотницький (на фото № 17 у червоній формі) провів усі чотири гри і зробив вагомий внесок у загальний успіх. Він щоразу набирав більше десяти очок.

Щодо другої пари півфіналістів, то тут фаворитом, безперечно, вважався клуб «Трентіно». По-перше, це поки що чинний чемпіон країни. По-друге, переможець групового етапу цього сезону. І, по-третє, незабаром 15 травня волейболісти з Тренто зіграють у фіналі Ліги чемпіонів.

У півфінальній серії з клубом «Вєро Воллей» із Монци спочатку все складалося вдало для команди «Трентіно», яка виграла два матчі та була близька до того, щоб перемогти і в третьому. У себе вдома вона приймала суперників та взяла стартовий сет. Потім гості виграли дві наступні партії, а господарі зрівняли рахунок. Але на тай-брейку «Трентіно» поступився 13:15.

Натхненні таким розвитком подій гравці «Вєро Воллей» перемогли вдома 3:1 в четвертому матчі серії , після чого знову в Тренто завдали вирішальної поразки фаворитам 3:2.