Кристал Пелас встановив унікальний рекорд проти Ліверпуля Клоппа
«Орли» обіграли мерсисайдців на їхньому полі

У неділю, 14 квітня, у 33-му турі чемпіонату Англії «Ліверпуль» у рідних стінах програв «Кристал Пелас» із рахунком 0:1.
Команда «орлів» стала першою, яка виграла три матчі АПЛ із «Ліверпулем» на «Енфілді» відтоді, як «червоних» очолив Юрген Клопп.
У 2015 і 2017 роках «Кристал Пелас» святкував перемоги над «Ліверпулем» на його полі з однаковим рахунком 2:1.
До слова, «Ліверпуль», програвши «орлам», зазнав першої поразки за вісім матчів у чемпіонаті Англії.
У турнірній таблиці АПЛ «Ліверпуль» посідає третє місце, маючи в активі 71 очко. Від лідируючого «Манчестер Сіті» команда відстає на два пункти.
Раніше повідомлялося, що італійська «Аталанта» вписала чорну сторінку в історію «Ліверпуля» ери Клоппа.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Олександр відзначився у ворота нідерландського клубу на 6-й хвилині поєдинку-відповіді


Поєдинок відбудеться 13 березня о 22:00 за Києвом



