Унаї ЕМЕРІ: «У другому таймі ми діяли краще та нав'язали свою гру»

Наставник «Астон Вілли» похвалив свою команду

643
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Унаї Емері

Головний тренер «Астон Вілли» Унаї Емері прокоментував перемогу своїх гравців над «Арсеналом» (2:0).

«Перед грою ми були дуже вмотивовані. Матч був дуже важким, і ми мали бути добре організовані в обороні. Ми хотіли бути сильними та зосереджено грати в обороні, як у першому таймі. Ми намагалися провести стабільно усі 90 хвилин та дочекатися моменту, щоб взяти гру під контроль.

У першому таймі було важче, але ми намагалися домінувати з м'ячем. Ми робили це менше, ніж у другому таймі. Після перерви ми чудово боролися. Ми не були стабільними в кожному матчі, як мені хотілося б. Але сьогодні ми були чудові.

Сьогоднішня гра була зразковою насамперед в обороні. Ми намагалися діяти компактно. Це була більш-менш перша ідея, яка спала нам на думку. Спочатку це було схоже на спробу виграти час із м'ячем. У другому таймі ми діяли краще та нав'язали свою гру», – сказав іспанський фахівець.

Футбол | 02 травня 2024, 05:45 1

Євген Чеберко вийшов у стартовому складі Коламбус Крю на матч-відповідь з Монтерреєм