ЧС з хокею U-18. Україна стартувала з впевненої перемоги

Хороший старт від юних українців

8214
3
ФХУ

Збірна України з хокею U-18 стартувала на юнацькому чемпіонаті світу у Дивізіоні 1A матчем проти Японії U-18. Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь українських хокеїстів.

Багато що було вирішено у другому періоді, коли Україна оформила три шайби за чотири хвилини. Відзначимо дубль і асист Михайла Гапоненка. У заключній 20-хвилинці японці зуміли закинути, але успіх не розвинули.

У грі порадували впевнені дії воротаря Олександра Левшина, а також дії у меншості. З іншого боку, знову була типова проблема всіх українських збірних – вилучення. Команда п'ять разів відбилася у чисельній нерівності. Крім того, не найкращою була реалізація моментів, враховуючи 37 кидків.

Перед початком ЧС важко визначити шанси української команди з огляду на проблеми з оцінкою складів суперників. Перед Україною навряд чи стоїть завдання вийти в еліту, але, очевидно, шанси затриматися у другому дивізіоні є. Минулого року юні українці посіли п'яте місце.

Раніше в неділю Німеччина обіграла Австрію, а Угорщина була сильніша за Данію.

У понеділок команда Олександра Бобкіна зіграє проти господарів турніру данців.

Чемпіонат світу з хокею U-18. Дивізіон 1A

Україна U-18 – Японія U-18 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Шайби: 27:44 Євтехов (Гапоненко, Косарєв) - 1:0, 29:11 Гапоненко - 2:0, 31:18 Гапоненко (Шульга, Бондарєв) - 3:0, 48:36 Міура - 3:1, 59:21 Сімчук (порожні ворота) - 4:1

Воротарі: Левшин - Кудо