3

Сергій ДОЛГАНСЬКИЙ: «Грали у більшості. Не було розуміння, що з цим робити»

Головний тренер Ворскли прокоментував поразку від Шахтаря (0:1)

ФК Ворскла. Сергій Долганський

14 квітня відбувся матч 24-го туру УПЛ між командами «Ворскла» та «Шахтар». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «гірників».

Після завершення зустрічі головний тренер полтавського колективу Сергій Долганський прокоментував поразку своїх підопічних:

«Розуміли, з ким грали. У першому таймі, навіть на фоні такої команди ми виглядали досить впевнено, створювали моменти. У першому таймі все вирішилося після нашої помилки. Суперники дуже добре зіграли у контратаці та забили гол. У другому таймі, коли вже грали у більшості, футболісти не мали розуміння, що з цим робити. Ми ще не грали проти команди із нижнім блоком в обороні. Все залежало від креативності наших футболістів в атаці.

Шахтар – команда, яка добре грає в атаку. Я незадоволений грою у захисті. Завжди хочеться більшого. Ми не можемо зіграти кілька ігор поспіль одним складом, щоб було видно постійний малюнок. Сьогодні не вистачало футболістів, які могли б вийти та посилити нашу гру. Я бачу їхнє бажання, цим я задоволений. Є куди зростати, намагалися знайти баланс у захисті. Загалом роботи ще багато і її завжди багато.

Така ж помилка, як при голі від Динамо? Ні, тоді була позиційна, а тут гравець помилився.

Потрібно було використовувати фланги у другому таймі, але ми це робили неякісно.

Майбутня гра у фіналі Кубка проти Шахтаря? Гра показала, що ми можемо перемогти. Висновки будуть зроблені після проведеного аналізу.

Травми? У Скляра дуже тяжка травма, завтра почне лише бігати. Щодо термінів відновлення? Складно сказати. Чеснаков? Має травму, яка часто дає рецидив. Тільки коли він буде готовий на 100%, то тільки тоді почне працювати з нами», – сказав Долганський.