Хавбек Руху: «Нічия з Кривбасом? Ми незадоволені результатом»

Олег Федор – про матч проти команди Юрія Вернидуба

244
0
ФК Рух. Олег Федор

Півзахисник «Руху» Олег Федор поділився враженнями від матчу 24-го туру УПЛ проти «Кривбасу» (нічия 1:1):

«Ми незадоволені результатом, адже гра нам вдавалася і «Рух» мав дотискати суперника в домашніх стінах. Якби гравці нашої команди реалізували свої моменти в першому таймі, то матч пішов би за зовсім іншим сценарієм, але, на жаль, забити не вдалося. Пропущений гол перед перервою розчарував нас, але, з іншого боку, він додав нам сил і мотивації зіграти краще в другому таймі, адже потрібно було відіграватися.

Кожен гравець нашої команди відчуває один одного на полі. Ми награємо різні комбінації і під час матчу намагаємося втілити їх у життя – в епізоді з голом, який забив Таллес, саме так і сталося. Хотілося перемогти, але, мабуть, не вистачило холоднокровності на останніх хвилинах, бо треба було спокійніше поводитися з м'ячем».