Збірна Франції обіграла Бразилію на старті турніру у Литві

Завершився другий матч першого туру турніру в Йонаві

2224
0
cbf.com.br

Збірна Франції з футзалу обіграла п'ятиразових чемпіонів світу, команду Бразилії, у першому турі міжнародного футзального турніру у литовській Йонаві.

«Пентакампеони» швидко повели в рахунку після голу Ліно, але п'ять хвилин вистачило французам, щоб відігратися – навіс Нельсона Лютена замкнув капітан і найкращий бомбардир в історії збірної Франції Абдессамад Мохаммед. На перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Наприкінці другого тайму Мохаммед зробив дубль після помилки воротаря збірної Бразилії, а невдовзі «пентакампеони» зняли з гри свого воротаря, чим скористався Суель Мухудін, який забив у порожні ворота. За дві хвилини, що залишилися, збірна Бразилії встигла збити ще один гол, відзначився Рафаель, і французи перемогли з рахунком 3:2.

Зазначимо, що це перша історія перемога збірної Франції над командою Бразилії. Дві попередні зустрічі цих команд завершувалися перемогами бразильців 11:1 у 1999 році та 3:2 у 2022 році.

Футзал. Міжнародний турнір. Йонава (Литва)

1-й тур

13 квітня

Бразилія – Франція – 2:3 (1:1)
Голи: Ліно, 5, Рафаель, 39 - Мохаммед, 10, Мохаммед, 34, Мухудін, 37.

(16)

Стала відома сума преміальних для збірної України за вихід на Євро-2024
Футбол | 03 травня 2024, 19:12 8

Національна збірна України не буде обділена бонусами

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 25

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ