ВІДЕО. Динамо U-19 здобуло виїзну перемогу над Олександрією U-19

У динамівців голами відзначилися Давид Білий та Дмитро Кремчанін

742
1
ФК Динамо

12 квітня в матчі 24-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд U-19 київське «Динамо» зустрілося із «Олександрією» з однойменного міста у Кіровоградській області. Цей матч був виїзним для столичної команди й проходив на полі стадіону «Ніка-плюс» в Олександрії.

У попередніх турах динамівці набрали 57 очок і посідали перше місце у турнірній таблиці. А «Олександрія» з 37 очками перебувала на 7-й сходинці, щоправда, суперник киян провів на одну гру менше.

Гості повели у рахунку на 30-й хвилині. Після боротьби за м’яч та чудової передачі із глибини поля Білий вийшов віч-на-віч із голкіпером та свою нагоду не змарнував, влучним ударом вивівши гостей уперед – 1:0.

Не пройшло і двох хвилин, як подвоїв перевагу Кремчанін: кияни розпочали атаку на своїй половині поля, після кількох передач по центру за м’яч поборовся Пономаренко, зберіг його та своєчасною передачею знайшов у штрафному майданчику Кремчаніна, який, залишившись без опіки, майстерно переграв воротаря – 2:0.

У другому таймі Петрик, який нещодавно вийшов на заміну, отримав м’яч у штрафному майданчику та метрів з 12–13 вразив ціль, скоротивши відставання у рахунку – 1:2. У підсумку – виїзна перемога «Динамо» U-19 з рахунком 2:1.

Наступний матч у юнацькій першості України «Динамо» U-19 проведе 20 квітня вдома проти «Полісся» (Житомир).