Подоляни скоротили відставання у фінальній серії Суперліги
Волейболісти з Городка здобули перемогу у третьому матчі і продовжують боротьбу за золото
![Подоляни скоротили відставання у фінальній серії Суперліги](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/191/orig_678231.jpg)
У Чернівцях в п'ятницю відбувся третій поєдинок фінальної серії чемпіонату України з волейболу серед чоловіків. Для того, щоб другий рік поспіль стати чемпіонами країни, дніпровському «Прометею» не вистачало однієї перемоги, але здобути її підопічні Флавіо Гулінеллі так і не зуміли.
Перша партія пройшла за великої переваги «Епіцентра-Подоляни» і завершилася на його користь 26:16. Далі дніпряни перехопили ініціативу, спочатку зрівнявши рахунок за партіями 22:25, а потім й вийшли вперед 19:25. Проте команда з Городка Хмельницької області продовжувала чинити опір і у четвертому сеті знову відновила рівновагу 25:23.
Тепер доля поєдинку вирішувалася на тай-брейку. Його виграли подоляни 15:12 і скоротили відставання в рахунку в серії до 2:1.
Найрезультативнішими гравцями матчу стали: у «Епіцентра-Подоляни» Міхал Фінгер, який набрав 24 очки та Кавого Яоуссіа – 22 очки. У складі дніпрян відзначилися Ян Єрещенко – 21 очко та Дмитро Вієцький – 18 очок.
Чемпіонат України з волейболу. Суперліга. Чоловіки
Чернівці. Фінал. Третій матч. 12 квітня
«Епіцентр-Подоляни» (Городок, Хмельницька область) – «Прометей» (Дніпро)
3:2 (25:16, 22:25, 19:25, 25:23, 15:12)
Попередні матчі серії – 0:3, 2:3
Рахунок у серії (до трьох перемог) – 1:2
Четвертий фінальний матч відбудеться 14 квітня.
А напередодні визначився володар бронзового комплекту нагород. Житомирський «Житичі-Полісся» і у третьому матчі бронзової серії виявився сильнішим за харківську «Юракадемію» 3:0.
Чемпіонат України з волейболу. Суперліга. Чоловіки
Серія за 3 місце. Третій матч. 11 квітня
«Житичі-Полісся» (Житомир) – «Юракадемія» (Харків)
3:0 (25:17, 25:18, 26:24)
Попередні матчі серії – 3:0, 3:1
Рахунок серії 3:0
Житомирський клуб вперше піднявся на п'єдестал пошани національного чемпіонату. А поки що найбільшим досягненням волейболістів «Житичі» є перемога у Кубку України в сезоні 2019-2020 років.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695517.jpg)
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695517.jpg)
Олександр вважає, що виграв 7 раундів
![Фаворита вбила лотерея. Лівий берег пройшов Металіст 1925](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695721.jpg)
![Фаворита вбила лотерея. Лівий берег пройшов Металіст 1925](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695721.jpg)
Команда Скрипника ледь перевела гру в серію пенальті, у якій поступилась
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695616.jpg)
![Збірна Франції стала чемпіоном Європи U-18 з волейболу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/74/slider_694857.jpg)
![«Готуйся зіграти багато матчів». Анчелотті звернувся до голкіпера Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695471.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/168/thumb_473707.jpg)
![Kamon](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/168/thumb_473707.jpg)