ЦУРЕНКО: Не знаю, як вдалося змінити хід поєдинку. Це не був найкращий день
Українка прокоментувала перемогу над Богдан у матчі України та Румунії
![ЦУРЕНКО: Не знаю, як вдалося змінити хід поєдинку. Це не був найкращий день](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/191/orig_678229.jpg)
Українська тенісистка Леся Цуренко прокоментувала перемогу над Аною Богдан у першій грі матчового протистояння Україна – Румунія у кваліфікації до світового фіналу Кубка Біллі Джин Кінг:
«Якщо чесно, я не знаю, як вдалося змінити хід поєдинку. У мене було таке відчуття, що на початку матчу я не відчувала ритм. Я робила багато помилок. Проте всередині я залишалася дуже позитивною. Я намагалася говорити собі якісь хороші слова, що треба продовжувати боротися, що я сильна, що я можу це зробити. Думаю, що саме така позитивна ментальність і спрацювала.
Далі я грала так, ніби взагалі не могла помилитися? Знаєте, насправді, все одно було важко. Це не був найкращий день у моєму житті (сміється). Але я рада, що під час перегляду у вас склалося саме таке враження, що я почуваюся просто супер як добре. А насправді ні. Я боролася всередині себе, але я щаслива, що це спрацювало. Думаю, що моя стратегія була трохи кращою і також моя витримка допомогла. Я завжди ціную цю свою якість.
Наскільки важливо з точки зору стратегії виграти для команди це перше очко? Звісно, для Еліни краще починати свій поєдинок, коли рахунок 1:0 на нашу користь, а не навпаки (сміється). Але й на особистому рівні ця моя перемога для команди важлива. Я давно не грала за збірну, а тепер я повернулася в команду і я дуже переживала. Я дійсно хотіла здобути очки для моєї команди. Ось одне я вже маю. І я дуже щаслива!», – сказала Леся.
Відеоогляд матчу Леся Цуренко – Ана Богдан
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695761.jpg)
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695761.jpg)
Донецький клуб поступився «Динамо» Загреб із рахунком 0:1 у товариському поєдинку
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695627.jpg)
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695627.jpg)
Олександр не вважає, що Марк Нельсон вкрав у нього дострокову перемогу
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695517.jpg)
![Усик зробив сміливий прогноз на мегафайт Джошуа – Дюбуа за титул IBF](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695501.jpg)
![Бойовий склад українок, ґрунтові корти Ролан Гаррос, останні Ігри легенд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695574.jpg)
![Бойовий склад українок, ґрунтові корти Ролан Гаррос, останні Ігри легенд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695574.jpg)