Напружена кінцівка. Визначено першого фіналіста баскетбольної Суперліги

Клуб з Рівного вдруге у півфінальній серії обіграв Київ-Баскет

2674
0
ФБУ

Клуб Рівне-ОШВСМ став першим фіналістом сезону баскетбольної Суперліги, здобувши у Києві виїзну перемогу над Київ-Баскетом 81:78 і завершивши півфінальну серію на свою користь – 2:0.

В першій чверті Рівне першому вдалось створити запас у 7 очок, але Київ-Баскет зумів перехопити ініціативу, з рівним рахунком 21:21 завершити першу чверть і виграти +2 другу десятихвилинку. В цей момент позиції господарів виглядали краще – Київ-Баскет набрав 20 очок з фарби, доставляючи саме там найбільше проблем супернику, плюс більшість лідерів Рівного перебрали фолів, що створювало гостям додаткові проблеми. Світлою плямою Рівного був Олексій Соловйов, який набрав за першу половину 18 очок, в тому числі реалізувавши 4 з 5 дальні кидків. Саме його триочкові дозволили Рівному триматись у грі і не відпускати господарів більше, ніж на 5 очок.

Після великої перерви БК Рівне знайшов, як вирівняти гру, закрив свої проблемні моменти. 7 хвилин третьої чверті на майданчику була рівна гра, але в кінцівці десятихвилинки Рівне зробив ривок 11:3 і на останню перерву пішов, маючи +7.

В останній чверті рівненська команда в цілому спокійно гасила всі сплески Київ-Баскета і утримувала свою комфортну перевагу. Кияни бились до останнього, господарям під кінець вдалось скоротити відставання до 2 очок після влучного дальнього Кошеватського, а Буренко мав шанс в останній атаці перевести гру в овертайм, але йому не дали виконати підготовлений кидок.

У Київ-Баскета Байнум набрав 30 очок, у Буренка 18 очок, 5 підбирань та 5 передач, але лава запасних набрала лише 5 очок, а у Вадима Заплотинського лише 1 очко при 9 підбираннях. У Рівного Олексій Соловйов в підсумку набрав 23 очка, у Джойнера 18, а Максим Мочалов оформив дабл-дабл з 13 очок та 10 підбирань.

Рівне в дебютному сезоні Суперліги виходить у фінал, де зустрінеться з переможцем пари Дніпро – Черкаські Мавпи, а Київ-Баскет зіграє у бронзовій серії.

Суперліга. Плей-оф. 1/2 фіналу, другий матч

Київ, ПС Венето, 11 квітня

Київ-Баскет – Рівне-ОШВСМ – 78:81 (21:21, 21:19, 16:25, 20:16)

Київ-Баскет: Зайцев 11, Кошеватський 13 + 6 передач, Буренко 18 + 5 підбирань + 5 передач, Заплотинський 1 + 9 підбирань, Байнум 30 + 7 підбирань – старт; Кісільчук 3, Скіра 2, Юрченко 0, Когут 0

Рівне-ОШВСМ: Джойнер 18 + 5 підбирань, Сміт 4, Соловйов 23, Мочалов 13 + 10 підбирань, Водолазський 4 – старт; Тимощук 11 + 5 підбирань + 6 передач, Шепелев 5, Гаскінс 3, Герасимчук 0