Кваліфікація жіночого Євро-2025. Україна – на 3-й позиції після поразки

Синьо-жовті у другому турі відбору поступилися команді Хорватії з рахунком 0:1

1399
0
УАФ

Жіноча збірна України продовжила кваліфікаційний турнір до Євро-2025 виїзним поєдинком проти команди Хорватії.

Синьо-жовті стартували у відборі Євро-2025 із перемоги в матчі з Косовом (2:0) у турецькій Антальї. Після цього українська а команда вирушила на виїзну гру з Хорватією, яка відбулася в Запрешичі.

Початок зустрічі пройшов у боротьбі, а на 18-й хвилині господарки несподівано відкрили рахунок – Лойна зі штрафного закинула м’яч за спину Келюшик. Після цього українки затиснули суперниць на їхній половині. До перерви найкращу нагоду забити мала Кравчук, яка після передачі Шматко із чудової позиції не переграла кіпера.

Синьо-жовті активно розпочали другу половину гри, але з усіма ударами української команди упоралася Бачич. На 62-й хвилині Овдійчук після стандарту другим темпом пробила поруч зі стійкою. Згодом команди обмінялися неточними ударами Руделич та Андрухів.

На 83-й хвилині після удару Апанащенко з-за меж штрафного м’яч влучив у стійку, пізніше хороший шанс упустила Молодюк. Незважаючи на всі зусилля, українкам так і не вдалося забити бодай гол, тож підопічні Володимира Пятенка зазнали першої поразки у відборі (0:1).

Україна має 3 очки та посідає 3-тє місце після 2 турів. Попереду збірна Уельса, яка має 6 балів, Хорватія йде другою (3), аутсайдером квартету є Косово (0).