Гаррі КЕЙН: «Пенальті? Я вивчив, що Райя рано стрибає у кут воріт»

Нападник «Баварії» відзначився голом у матчі ЛЧ проти «Арсеналу»

1122
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаррі Кейн

Ввечері 9 квітня у Лондоні відбувся перший поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, у якому зустрічалися «Арсенал» та «Баварія».

Бойовий матч завершився внічию (2:2). Український футболіст канонірів Олександр Зінченко вийшов на поле після перерви.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Нападник «Баварії» Гаррі Кейн прокоментував матч ЛЧ проти «Арсеналу»:

«Це була важлива гра у моїй кар'єрі, адже я провів багато років у Тоттенхемі. Радий, що зумів забити пенальті та допомогти команді.

Ми мали стати не просто командою. Нам довелося згуртуватися. Напевно, цю гру можна назвати ідеальною, бо це чвертьфінал Ліги чемпіонів на виїзді. У таких іграх потрібна пристрасть, потрібна згуртованість. Ми її показали.

Ти не відчуваєш радості, якщо не виграєш, але Арсенал показав, що вдома він справді сильний, тому ми розцінюємо цей результат як позитивний. Наші вболівальники можуть допомогти нам змінити ситуацію. Ми зробили маленький крок, та наступного тижня на нас чекає велика гра. Я англієць, так що фінал на Вемблі для мене – велика мрія. Але чекає ще довгий шлях.

То була непроста гра. Арсенал – дуже хороша команда. Вона зараз лідирує у Прем'єр-лізі, тому довелося попрацювати, але це хороший результат. Сподіваюся, ми зможемо перемогти вдома.

Пенальті? Я побачив, як Райя проводив серію пенальті проти Порту. Він дуже рано стрибає у кут воріт. Тому мені довелося трохи змінити свій стиль. Я побачив, що він надто рано завалився в кут і полегшив мені завдання».