Сачко з камбеком виграв у італійця за 3 години на старті турніру в Мадриді

Віталій у трьох сетах обіграв Франческо Пассаро в 1-му раунді ґрунтового челенджера

Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Сачко

Український тенісист Віталій Сачко (АТР 184) успішно стартував на ґрунтовому челенджері у Мадриді (Іспанія).

У 1/16 фіналу українець у трьох сетах обіграв Франческо Пассаро (Італія, ATP 219) за 2 години та 56 хвилин.

АТР челенджер Мадрид. Грунт. 1/16 фіналу

Франческо Пассаро (Італія) [LL] – Віталій Сачко (Україна) – 3:6, 6:4, 5:7

Це була перша зустріч тенісистів.

У третій партії українець поступався 1:3, але зумів повернутися у гру та закрити за собою поєдинок.

Сачко провів третій матч після повернення. Він не грав із січня 2024 року через травму. На його рахунку тепер 2 перемоги та 1 поразка. Минулого тижня перший номер чоловічого тенісу України виграв у Трістана Ламазіна на старті челенджера в Барселоні, але вже в другому раунді поступився Лоренцо Джустіно.

У 1/8 фіналу змагань у Мадриді Віталій зіграє проти 166-ї ракетки світу Леандро Рідля зі Швейцарії.

(4)

Стало відомо, що говорив Беллінгем Кейну перед пенальті у ворота Луніна
Футбол | 01 травня 2024, 21:01 1

30 квітня Реал Мадрид на виїзді зіграв унічию з Баварією у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ