2

Сане назвав рецепт для Баварії перемоги над Арсеналом із Зінченком

Гравець мюнхенців – про майбутній чвертьфінал ЛЧ

Getty Images/Global Images Ukraine. Лерой Сане

Вінгер німецької «Баварії» Лерой Сане поділився очікуваннями від першої гри чвертьфіналу Ліги чемпіонів із лондонським «Арсеналом», кольори якого захищає українець Олександр Зінченко.

«Ми хочемо грати добре протягом 90 хвилин, бути сконцентрованими. Потрібно зіграти енергійно, показати, на що ми здатні, показати наші якості. Ми хочемо виграти матч.

«Арсенал» – дуже хороша команда, грає в агресивний атакувальний футбол, але також дуже солідно діє в обороні. Очікується важкий матч. Нам потрібно показати свої сильні сторони як команда», – зізнався Сане.

Перша зустріч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Арсенал» – «Баварія» відбудеться 9 квітня в Лондоні, початок – о 22:00 за київським часом. Гра-відповідь відбудеться 17 квітня в Мюнхені.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Арсенал» – «Баварія».