Тренер ФК ЮКСА: «Команда зразково провела початок матчу проти Звягеля»

Микола Цимбал прокоментував центральний матч туру в Другій лізі

503
0
ФК ЮКСА. Микола Цимбал

В центральному поєдинку 22 туру в Другій лізі «Звягель», лідер турніру, поступився вдома головному конкуренту в боротьбі за підвищення в класі – ФК ЮКСА з рахунком 0:2.

Керманич ФК ЮКСА Микола Цимбал ексклюзивно для Sport.ua розповів, що допомогло його підопічним взяти гору:

«Під час підготовки до цього важливого протистояння ми провели спаринг з елітним «Колосом» і перемогли – 3:0. Заради справедливості слід сказати, що ковалівці виступали експериментальним складом, але це вже їхні проблеми. Дуже кортіло зберегти цей ігровий тонус й досягти позитивного результату в Звягелі.

Налаштовував підопічних високо зустрічати господарів, ускладнювати їм контроль м'яча. Це нам вдалося. Хвилин 30 провели зразково, відкрили рахунок, ще мали кілька нагод відзначитися. Десь перед перервою збавили оберти й ледь не поплатилися. На 40-й хвилині суперники здобули право на пробиття пенальті, проте наш воротар Нікіта Федотов виграв дуель у Яна Морговського. Вважаю, що це був переломний момент у матчі.

В другому таймі вирішальну роль зіграли заміни. Один з тих, хто у нас вийшов з лави запасних – Есеола – змусив порушити правила Іллю Чередниченка, за що того було вилучено з поля. А невдовзі Андрій Демиденко забив другий гол, закріпивши успіх нашої команди.

Чи вже адаптувалися наші новачки-легіонери? Так, вони додають з кожним матчем. Тепер у нас аж шість іноземців: п'ять бразильців і парагваєць.

В нас довга лава запасних й гостра конкуренція за місце в стартовому складі. Навіть імениті гравці ФК ЮКСА не завжди виходять на поле з перших хвилин. Це змушує їх тренуватися ще завзятіше».

Перемога допомогла ФК ЮКСА очолити турнірну таблицю. Але спочивати на лаврах ніколи, адже вже 12 квітня команда з Тарасівки прийматиме «Дружбу», ще одного претендента на підвищення в класі.

Раніше англійський півзахисник друголігового «Звягеля» Джордж Льюїс поділився переживаннями щодо війни в Україні.