Марченко у статусі андердога обіграв австралійця з вінстріком у 10 матчів

Ілля виграв у Алекса Болта на старті челенджера у Пусані

1159
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Марченко

Український тенісист Ілля Марченко (АТР 256) успішно стартував на хардовому челенджері у Пусані (Південна Корея).

У 1/16 фіналу українець у двох сетах виграв у Алекса Болта (Австралія, ATP 245) за 1 годину та 42 хвилини.

АТР челенджер Пусан. Хард. 1/16 фіналу

Ілля Марченко (Україна) – Алекс Болт (Австралія) – 6:1, 7:6 (7:1)

Це була перша зустріч тенісистів.

Марченко вважався андердогом поєдинку. Болт мав вінстрік у 10 матчів. До старту челенджера в Пусані австралієць виграв два титули на турнірах серії ITF M25 в Австралії.

У 2-му раунді змагань у Південній Кореї Марченко зіграє або проти Ріо Ногучі, або проти Бу Юньчаокете.

8 квітня свій фінальний матч кваліфікації до челенджера у Спліті (Хорватія) провів і Олексій Крутих (АТР 404). У 2-му раунді відбору українець у трьох сетах поступився Марко Топо (Німеччина, ATP 335) з рахунком 5:7, 6:3, 3:6. На старті кваліфікації Крутих виграв у Алдіна Шеткича (Боснія і Герцеговина, ATP 800) 6:1, 6:1.

(11)

ВІДЕО. Альона Остапенко виконала найкращу подачу в історії тенісу
Теніс | 27 червня 2024, 05:11 2

26 червня тенісистка з Латвії програла Кеті Бултер у матчі 1/8 фіналу турніру в Істборні