Тренер залишився не дуже задоволений діями команди

152
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Массіміліано Аллегрі

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі поділився думкою про матч 31-го туру Серії А, у якому його підопічні вдома обіграли «Фіорентину» з рахунком 1:0.

«Щодня ми працюємо над тим, щоб стати кращими. Є й психологічні моменти, все ж таки ми давно не вигравали Серію А. У першому таймі нам ніщо не загрожувало. Три наші голи були скасовані через сантиметровий офсайд, також ми створювали моменти в другому таймі.

Так, ми ризикували пропустити наприкінці матчу після технічної помилки, але я б не став дорікати гравцям. Вони проводять хороший сезон, ми робимо все для того, щоб набрати максимально можливу кількість очок.

Ми хочемо володіти м'ячем 90 хвилин, наносити по 30 ударів, але не думаю, що хтось навіть у мріях може такого досягти. Зараз найважливіший результат.

Ми повинні були вести 2:0 до перерви. Не забили другий м'яч, і те, що «Фіорентина» стала битися, було неминуче. У нас були моменти в результаті контратак, і ми могли б розпорядитися ними краще», – заявив Аллегрі.

У турнірній таблиці чемпіонату Італії «Ювентус» посідає третє місце. Команда набрала 62 очки після 31 матчу. «Фіорентина» перебуває на 10-й позиції - 43 очки після 30 зіграних матчів.