Аллегрі дав оцінку мінімальній перемозі Юве над Фіорентиною
Тренер залишився не дуже задоволений діями команди
![Аллегрі дав оцінку мінімальній перемозі Юве над Фіорентиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/187/orig_677416.jpg)
Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі поділився думкою про матч 31-го туру Серії А, у якому його підопічні вдома обіграли «Фіорентину» з рахунком 1:0.
«Щодня ми працюємо над тим, щоб стати кращими. Є й психологічні моменти, все ж таки ми давно не вигравали Серію А. У першому таймі нам ніщо не загрожувало. Три наші голи були скасовані через сантиметровий офсайд, також ми створювали моменти в другому таймі.
Так, ми ризикували пропустити наприкінці матчу після технічної помилки, але я б не став дорікати гравцям. Вони проводять хороший сезон, ми робимо все для того, щоб набрати максимально можливу кількість очок.
Ми хочемо володіти м'ячем 90 хвилин, наносити по 30 ударів, але не думаю, що хтось навіть у мріях може такого досягти. Зараз найважливіший результат.
Ми повинні були вести 2:0 до перерви. Не забили другий м'яч, і те, що «Фіорентина» стала битися, було неминуче. У нас були моменти в результаті контратак, і ми могли б розпорядитися ними краще», – заявив Аллегрі.
У турнірній таблиці чемпіонату Італії «Ювентус» посідає третє місце. Команда набрала 62 очки після 31 матчу. «Фіорентина» перебуває на 10-й позиції - 43 очки після 30 зіграних матчів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
Даяна Ястремська вибула, Марта Костюк та Еліна Світоліна йдуть далі
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696244.jpg)
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696244.jpg)
Поєдинок відбудеться 31 липня
![Фехтування. Українки вилетіли у чвертьфіналі командного турніру на шпагах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696394.jpg)
![Фехтування. Українки вилетіли у чвертьфіналі командного турніру на шпагах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696394.jpg)
![Джошуа розкритикував Ф'юрі за образи в бік Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696352.jpg)
![До зустрічі в Чилі. Що потрібно знати про виступ збірної України на Євро](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696399.jpg)