| Оновлено 07 квітня 2024, 23:05
4300
9

Коллінс знищила Касаткіну і виграла 2-й великий титул за 2 тижні

Даніель спокійно розібралася з Дар'єю у двох сетах у фіналі турніру у Чарльстоні

4300
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Даніель Коллінс

Американська тенісистка Даніель Коллінс (WTA 22) виграла титул на ґрунтовому турнірі WTA 500 у Чарльстоні (США).

У фіналі змагань американка у двох сетах розгромила Дар'ю Касаткіну (WTA 11), яка виступає у нейтральному статусі.

WTA 500 Чарльстон. Грунт. Фінал

Дар'я Касаткіна [4] – Даніель Коллінс (США) – 2:6, 1:6

Це була четверта зустріч дівчат. Коллінс виграла 2-й очний поєдинок.

Для Даніель це другий титул за два тижні. До старту турніру в Чарльстоні вона здобула трофей на змаганнях WTA 1000 у Маямі.

Усього на рахунку американки 4 титули за кар'єру. Вінстрік Даніель складає 13 поєдинків.

З понеділка вона повернеться до топ-15 рейтингу WTA і стане 4-ю у гонці на Підсумковий турнір.