2

Стала відома оцінка Мудрика за 17 хвилин у матчі Шеффілд Юнайтед – Челсі

Гра завершилася з рахунком 2:2, Михайло з'явився на полі лише на 82-й

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

7 квітня відбувся матч 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги між командами «Шеффілд Юнайтед» та «Челсі». Гра завершилась із рахунком 2:2.

Український вінгер «синіх» Михайло Мудрик розпочав зустріч на лаві для запасних і вийшов на поле лише на 82-й хвилині замість Мадуеке, відігравши загалом 17 хвилин (з урахуванням доданого арбітром часу).

❗️ Більше новин про АПЛ читайте у Telegram!

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку в 5.9 балів.

За матч Михайло лише 5 разів торкнувся м'яча, віддав 1 точну передачу з 2 (50%), виграв 1 єдиноборство з 2 і тричі втратив володіння.

Найкращим гравцем поєдинку став автор рятівного голу для «Шеффілд Юнайтед» Олівер Макберні (8.1), який виступає на позиції форварда.

Оцінки WhoScored за матч Шеффілд Юнайтед – Челсі – 2:2