Нічия, що дорівнює перемозі. Україна поїде на чемпіонат Європи з гандболу

Українки в гостях зуміли зіграти зі Словаччиною з потрібним рахунком

15089
6
ФГУ

В групі українки вже обігравали Словаччину (25:20), також були в активі дві перемоги над Ізраїлем, а в пасиві – дві поразки від Німеччини. Перемога, нічия або поразка з різницею в чотири м'ячі або менше гарантували вихід на чемпіонат Європи, в іншому випадку були б нюанси.

Словачки прекрасно розуміли, що їм треба перемагати, тому рвонули вперед і досить серйозно притисли українок. По ходу всього першого тайму була їхня перевага, переважно мінімальна, але й іноді в чотири м'ячі. Проте українські тренери тайм-аутами збивали темп і на перерву гандболістки пішли, програючи у два м'ячі.

А після перерви все тривало в тому ж ключі, проте важливим фактором стало покращення гри воротарів України. Салтанюк почала відбивати семиметрові, а Балог рятувала в ігрових ситуаціях. Плюс додалися натиск від Горільської, реалізація моментів від Смбатян – і Словаччина потрохи почала зменшувати оберти, та й втома підкралася. Врешті-решт за кілька секунд до кінця був рахунок 24:24, словачки закинули м'яч, який вже нічого не вирішував, але навіть в такій ситуації «синьо-жовті» зрівняли і оформили нічию 25:25, що дозволила напряму вийти на чемпіонат Європи!

Відбір на Євро-2024 з гандболу серед жінок. 6 тур

Словаччина – Україна 25:25

Словаччина: Олляхова, Яблонська-Бобаль, Іваниця – Поповцова (4), Посічкова (2), Сціпова, Міхалкова, Голейова (3), Шаркова, Неєдлікова (1), Неметова, Ланч (10), Гіоргійова (2), Буйногова (3), Деметер, Бізік.

Україна: Балог, Салтанюк – Соскида (1), Науменко (3), Когуч (2), Смбатян (5), Козак, Горільська (7), Краснянська, Компанієць (2), Нестеренко (4), Шалімова, Пойманова (1), Прикоп.

Арбітри: Ваня Антич (Сербія), Єлена Яковлевич (Сербія)

«Mestská Sportova hala» (Шаля, Словаччина)

СЛОВАЧЧИНА - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(109)

5 найуспішніших футболістів збірної України, які дебютували за Фоменка
Футбол | 30 квітня 2024, 07:10 3

Михайло Іванович дав «путівку в життя» багатьом культовим нині гравцям «синьо-жовтих»…

Українські гімнасти стали чемпіонами Європи у командному багатоборстві
Інші види | 28 квітня 2024, 19:23 3

Чемпіонат Європи 2024 року зі спортивної гімнастики проходить в італійському Ріміні.