Гра закінчилася з рахунком 2:2

362
0
ФК Рух

У 23 турі Другої ліги України «Рух-2» приймав столичний «Локомотив». господарі двічі виходили вперед, але гості двічі зуміли зрівняти, як наслідок, гра закінчилася з рахунком 2:2.

Друга ліга. 23 тур

Рух-2 – Локомотив Київ – 2:2

Голи: Теслюк, Музичук – Крапов, Мордас

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Ось як прокоментував гру автор другого забитого голу у складі львів'ян Максим Музичук: «Мабуть, команда втратила концентрацію після того, як забила другий м’яч на старті другого тайму. «Рух-2» дещо розслабився і перестав грати у свій звичний футбол, за що ми й поплатились, пропустивши у компенсований арбітром час.

У перерві тренерський штаб дав настанову, що я маю вийти на поле, підсилити команду та постаратись забити гол і приємно, що це вдалося зробити.

Всі ми розчаровані, адже втратили перемогу на останніх хвилинах. Замість того, щоб спокійно довести матч до логічного кінця та заробити три очки, команда пропустила необов’язковий гол та зіграла внічию. Та це буде хороший урок для нас, що слід грати до кінця і постійно боротись. Постараємось врахувати ці помилки у наступних матчах».