ВІДЕО. Голи Петрик та Хімич принесли перемогу Україні над Косово

Дивіться відеоогляд поєдинку 1-го туру кваліфікації жіночого Євро-2025

1156
0
УАФ

Жіноча збірна України 5 квітня розпочала кваліфікаційний турнір Євро-2025 поєдинком проти команди Косова.

Синьо-жовті виступають в групі В4, де її суперницями є команди Уельсу, Хорватії та Косова.

У стартовому матчі турніру в турецькій Антальї підопічні Володимира Пятенка зустрілися зі збірною Косова. Вирішальним у зустрічі став перший тайм.

На 28-й хвилині Люмбарда Місіні збила Ольгу Овдійчук у власному штрафному майданчику, і арбітр призначила 11-метровий. Пенальті реалізувала Анна Петрик. Ще за шість хвилин Таміла Хімич класно розібралася з м'ячем і влучним ударом спрямувала його під поперечину воріт косоварок.

Після перерви збірна України мала дві чудові можливості збільшити свою перевагу, однак Овдійчук та Глущенко не зуміли реалізувати свої шанси.

Україна перемогла з рахунком 2:0. Наступний поєдинок синьо-жовті проведуть 9 квітня на виїзді проти Хорватії.