Володимир Пятенко – про перемогу над Косово: «Хотіли добитися розгрому»

Головний тренер жіночої збірної України розповів про перемогу над Косово

496
0
УАФ. Володимир Пятенко

Жіноча збірна України з футболу в стартовому матчі відбірного циклу чемпіонату Європи завдала поразки в турецькому місті Анталія суперницям із Косова – 2:0.

Головний тренер української збірної Володимир Пятенко ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями від цього протистояння:

- Загалом, підопічні виконали установку на гру. Передусім, не поступалися опоненткам, які взяли на озброєння тактику дрібного фолу, в єдиноборствах. По-друге, завдяки високому пресингу не дозволяли суперницям переходити від оборони до атаки через пас.

По-третє, особливо в першому таймі, самі агресивно діяли в завершальній стадії наступу. Прикро тільки, що після перерви не довели справу до розгрому, хоча у двох випадках явно підвела реалізація.

З різних причин сьогодні до заявки не потрапили Катерина Боклач та Катерина Корсун. На жаль, не уникнула пошкодження Вероніка Андрухів й її навіть довелося замінити.

Все ж, сподіваюся, що до 9 квітня, коли в гостях будемо з’ясовувати стосунки з хорватками, дівчата встигнуть повернутися до строю.

Нагадаємо, що підопічні Володимира Пятенка з перемоги розпочали кваліфікацію Євро-2025.