Олександр, який виступає за Арсенал, потрапив до символічної збірної 31-го туру АПЛ

2606
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

3 квітня відбувся матч 31-го туру АПЛ між командами «Арсенал» Лондон та «Лутон Таун». Гра завершилися з рахунком 2:0 на користь «канонірів».

❗️ Більше новин про АПЛ читайте у Telegram!

Український захисник лондонців Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин. Зінченко вперше з лютого вийшов у старті. Українець відіграв 74 хвилини та був замінений на Такехіро Томіясу.

WhoScored поставив українцю оцінку в 7.61 балів, що дозволило Зінченку потрапити до символічної збірної 31 туру за версією цього статистичного порталу.