Коул ПАЛМЕР: «Забити на останній хвилині – це чисте божевілля»

Форвард «Челсі» дуже задоволений завершенням зустрічі з МЮ

1296
0

Форвард лондонського «Челсі» Коул Палмер поділився емоціями від перемоги над «Манчестер Юнайтед». Саме його голи на 90+10 та 90+11 хвилинах дозволили «синім» забрати три очки.

«Я не знаю, як нам удалося відігратися. Рахунок був 2:0, і, як я вже говорив минулого тижня, ми робили дурні помилки. Коли додалося вісім хвилин, це додало нам сил – божевілля.

Потрібно постаратися виграти якнайбільше матчів. Що може бути краще за таку перемогу?

Коли я оформив дубль, то вболівальники нас підбадьорили, і я побачив, як суддя показав, що залишилося дві хвилини. І, на щастя, я забив.

Так, коли я був підлітком, то вболівав за «Манчестер Юнайтед».

Ви знаєте, я реалізував багато пенальті, я не збираюся промахуватися, будьте певні. Забити на останній хвилині – це чисте божевілля», – сказав Палмер після гри.