| Оновлено 05 квітня 2024, 15:47
42220
1

Як виглядає таблиця АПЛ після перемог лідерів та Челсі у 31-му турі?

Ман Сіті, Арсенал та Ліверпуль виграли свої матчі, Мудрик та Ко вирвали перемогу у МЮ

42220
1

2–4 квітня відбулися матчі 31-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Лідер чемпіонату «Ліверпуль» виграв у «Шеффілд Юнайтед» 3:1.

«Арсенал» разом із українським захисником Олександром Зінченком переграв «Лутон Таун» 2:0. Українець відіграв 74 хвилини і був замінений на Такехіро Томіясу.

«Манчестер Сіті» на своєму полі розгромив «Астон Віллу» 4:1. Хет-триком відзначився Філ Фоден.

У трилер-матчі «Челсі» вдома вирвав перемогу у «Манчестер Юнайтед» 4:3. До 90+9-ї хвилини господарі поступалися 2:3, але завдяки двом голам Коула Палмера (90+10, 90+11), який оформив хет-трик за поєдинок, зуміли забрати 3 очки. Український вінгер лондонців Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі і на 71-й його замінив Рахім Стерлінг.

«Борнмут» виграв у «Крістал Пелас» з рахунком 1:0. Українець Ілля Забарний, який захищає кольори «вишень», відіграв увесь поєдинок.

«Евертон» на виїзді зіграв унічию з «Ньюкаслом» 1:1. Український захисник «ірисок» Віталій Миколенко повернувся у старт команди після хвороби та провів усі 90 хвилин на полі, відзначившись сейвом (вибив м'яч головою з лінії воріт).

«Брентфорд» та «Брайтон» розписали безгольову мирову 0:0. Єгор Ярмолюк, який грає за «бджіл», розпочав зустріч із перших хвилин і був замінений на 64-й на Міккеля Дамсгарда.

Зараз перше місце в таблиці АПЛ займає «Ліверпуль» з 70 очками. Підопічні Юргена Клоппа випереджають найближчих переслідувачів «Арсенал» із Зінченком (68) та «Манчестер Сіті» (67) на 2 та 3 пункти відповідно.

На 4-й позиції йде «Астон Вілла» з 59 балами, а топ-5 замикає «Тоттенхем» (57).

«Челсі» та Мудрик завдяки перемозі над «Ман Юнайтед» зуміли повернути собі 10-й рядок (в активі підопічних Маурісіо Почеттіно 43 очки) в таблиці і впритул наблизитися до «Брайтона» (43), «Ньюкасла» (44) Вест Хема» (45). Крім того, у «синіх» на 1 зіграний тур менше, ніж у найближчих конкурентів (а у «Вест Хема» і зовсім на 2 гри більше).

«Борнмут» із Забарним розташований на 12-му місці з 41 пунктом. «Брентфорд» з Ярмолюком – 15-й (28), «Евертон» з Миколенком – 16-й (26).

АПЛ 2023/24. 2-4 квітня. 31-й тур

• Ньюкасл – Евертон – 1:1
  • Ноттінгем Форест – Фулхем – 3:1
  • Бернлі – Вулверхемптон – 1:1
  • Борнмут – Крістал Пелас – 1:0
  • Вест Хем – Тоттенхем – 1:1
  • Брентфорд – Брайтон – 0:0
  • Арсенал – Лутон Таун – 2:0