Брикіна взяла бронзу на юніорському чемпіонаті світу з фрістайлу

Українка стала третьою у лижній акробатиці

358
1
fis-ski.com

Українська фрістайлістка Ангеліна Брикіна посіла третє місце на юніорському чемпіонаті світу з фрістайлу 2024 року, який проходить в італійському К'єза-ін-Вальмаленко.

19-річна Брикіна у фіналі виконала сальто назад із двома гвинтами, за яке отримала 78.76 бала. Цього результату їй вистачило на третє місце.

Чемпіонський титул виграла Шень Цзіньї з Китаю, а друге місце посіла ще одна китайська спортсменка Ян Сіньї.

Ще одна українка Оксана Яцюк замкнула першу десятку, Єва Снічук стала 14-ю, Катерина Єпік – 15-ю.