Андрій «Ghostik» Кадик — новий кіберспортивний амбасадор FAVBET
Cьогодні є одним з найпопулярніших україномовних стрімерів
![Андрій «Ghostik» Кадик — новий кіберспортивний амбасадор FAVBET](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/182/orig_676434.jpg)
Українська iGaming-компанія FAVBET продовжує залучати до співпраці «базованих» кіберспортсменів та стрімерів, що виробляють якісний україномовний контент. Тож сьогодні FAVBET з радістю представляє свого нового кіберамбасадора Андрія «Ghostik» Кадика.
Андрій — відома особистість в українському кіберспортивному ком’юніті. В минулому він професійно та достатньо вдало грав у Dota 2, а сьогодні є одним з найпопулярніших україномовних стрімерів з цієї дисципліни та регулярно коментує провідні світові турніри.
Серед найбільших професійних досягнень Ghostik-а — 7-8 місце на The International 2017, 5-6 на Asia Championships 2017, перемога на ROG Masters 2017, а також призові місця та перемоги на кількох інших Tier 2 та 3 турнірах.
Зараз Андрій першу чергу зосереджується на роботі стрімера та коментатора. Він був серед перших Twitch-стрімерів Dota 2, що перейшли на українську під час трансляцій, а після початку повномасштабного вторгнення навіть закрив свій російськомовний YouTube-канал на 52 тисячі підписників.
З 2022 року на своїх стрімах Андрій регулярно влаштовує збори на потреби ЗСУ та розповідає про війну в Україні міжнародній спільноті. За два роки його трансляції було зібрано понад 20 млн гривень на підтримку української армії.
«Ми пишаємось позицією Андрія та дуже раді бачити його в нашій команді кіберамбасадорів. FAVBET продовжуватиме й надалі підтримувати авторів крутого контенту українською мовою, а також кіберспортсменів, що гідно представляють Україну на міжнародній арені. Ghostik, вітаємо всередині гри!» — прокоментували нове підписання у FAVBET.
Ghostik — вже третій представник Dota 2 серед амбасадорів FAVBET. Раніше цього року FAVBET також оголосили про партнерство з коментатором та стрімером Романом «Skevich» Паскевичем, а минулого року почали співпрацю з одним найтитулованішим українським гравцем Олександром «XBOCT» Дашкевичем.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695656.jpg)
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695656.jpg)
Бій-реванш між боксерами відбудеться 21 грудня 2024 року
![NaVi посіли 1-е місце в оновленому рейтингу HLTV через 693 дні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/middle_695155.jpg)
![NaVi посіли 1-е місце в оновленому рейтингу HLTV через 693 дні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/small_695155.jpg)
«Народжені перемагати» піднялися на 4 рядки та очолили рейтинг уперше з 29 серпня 2022 року
![Голепад і драма у Рівному. Минай у серії пенальті здолав Епіцентр](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695744.jpg)
![Усик зробив сміливий прогноз на мегафайт Джошуа – Дюбуа за титул IBF](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695501.jpg)
![Усик зізнався, чи купив він собі Rolls Royce після перемоги над Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695653.jpg)