Український дует допоміг «Жироні» набрати три очки

4968
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков і Артем Довбик

31 березня відбувся матч 30-го туру Ла Ліги між командами «Жирона» та «Бетіс». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів.

Українці Артем Довбик і Віктор Циганков вийшли у стартовому складі каталонського клубу. Результативними діями відзначився тільки Артем, який оформив дубль та перервав свою безгольову серію, яка налічувала вісім матчів.

Після поєдинку іспанське видання Sport es оцінило виступ українців у цьому поєдинку.

Артем Довбик повернувся на «Монтіліві», щоб перервати свою безгольову серію і він зробив це на стилі: забив пенальті, а пізніше оформив дубль чудовим завершенням у боротьбі з Руї Сілвою. Довбик мало торкався м'яча, але свою справу зробив на відмінно.

Віктор Циганков протистояв захисникам «Бетіса», коли виникала можливість, але жоден з його рухів не приніс результату в першому таймі. Пізніше Циганков зіграв ключову роль у другому голі «Жирони», віддавши хороший пас на Португеса», – зазначає видання.