|
4361
0

ВІДЕО. Шалені емоції Мічела після шаленого матчу Жирони в Ла Лізі

31 березня «червоно-білі» обіграли «Бетіс» з рахунком 3:2, Артем Довбик оформив дубль

Getty Images/Global Images Ukraine. Мічел

31 березня відбувся матч 30-го туру Ла Ліги між командами «Жирона» та «Бетіс». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів.

Український форвард господарів Артем Довбик вийшов на поле з перших хвилин і сів на лаву лише на 90+6-й. За 90 хвилин Артем оформив дубль у ворота гостей. На 36-й він реалізував пенальті, а на 65-й відзначився після асиста Порту.

Дублем за «Бетіс» у цьому матчі відзначився бразильський форвард Вілліан Жозе (45+4, 76). Перемогу для «Жирони» на 90+2-й вирвав Крістіан Стуані, який вийшов лише на 83-й хвилині.

Після завершення зустрічі головний тренер жиронців Мічел не стримував емоцій. Прес-служба клубу опублікувала відео з реакцією фахівця на шалену перемогу своїх підопічних.