Яку оцінку отримав Анатолій Трубін за сухий матч Бенфіки?

«Орли» виграли домашній матч у команди «Шавеш»

5823
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Анатолій Трубін (у центрі)

Український голкіпер Анатолій Трубін відіграв сухий матч за «Бенфіку» в 27-му турі чемпіонату Португалії.

«Орли» виграли домашній матч у команди «Шавеш» (1:0). Суперник завдав по воротах Трубіна 5 ударів, але жодного – у площину воріт.

Воротар Анатолій Трубін отримав від SofaScore за матч оцінку 6.5 від WhoScored (та 6.7 від SofaScore).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Аргентинський півзахисник орлів Анхель Ді Марія у дебюті гри не забив пенальті. Артур Кабрал на 66-й хвилині також не реалізував 11-метровий.

Єдиний у матчі гол для господарів поля забив Жоау Невеш на 68-й хвилині. Він отримав найвищу оцінку 8.7 від WhoScored (та 8.6 від SofaScore).