Капітан збірної Ісландії оцінив матч з Україною та переможний гол Мудрика

Йоханн Гудмундссон – про фінальну гру плей-оф відбору Євро-2024

3561
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Йоханн Гудмундссон (№7)

Капітан збірної Ісландії Йоханн Гудмундссон поділився емоціями від поразки команди у фіналі плей-оф відбору Євро-2024 проти України (1:2).

«Дуже важко змиритися з цим, особливо з огляду на те, що після першого тайму ми вигравали 1:0. Потім залишилося 45 хвилин, але ми пропустили поганий гол. Ми відкочувалися досить далеко назад і, звичайно ж, намагалися захищатися.

Перший м'яч Україна забила після звичайної контратаки. Циганков дуже добре влучив по м'ячу. Ми мали б уникати таких моментів, але іноді футбол буває саме таким.

Другий гол... Мудрик завершив красиво, але в нас були футболісти, які мали б йому завадити. Втім, вони цього не зробили.

Часто були моменти, коли ми могли зіграти трохи краще. У такій грі, особливо за рахунку 1:0, складно не ризикувати. Іноді це доводиться робити, але, можливо, сьогодні ми зробили недостатньо для успіху», – розповів Йоханн Гудмундссон.

Раніше в Ісландії охарактеризували поразку від України.