Польща теж їде на Євро-2024! Червоно-білі обіграли Уельс у серії пенальті

В основний час команди голів не забивали

6488
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Збірна Польщі

У вівторок, 26 вересня, відбувся фінальний матч плей-оф відбору на Євро-2024.

Національна збірна Уельсу прийняла команду Польщі. В основний та додатковий час команди голів не забивали, а у серії післяматчевих пенальті влучнішими були поляки, які забили всі п'ять ударів.

Завдяки цій перемозі збірна Польщі стала останнім учасником Євро-2024, де у групі А зіграє з Нідерландами, Австрією та Францією.

Відбір Євро-2024. Фінал, 27 березня.

Уельс – Польща – 0:0 (пенальті 4:5).

Пенальті: Левандовськи, Девіс, Шиманьски, Мур, Франковськи, Вілсон, Залевськи, Вільямс, Пйонтек, Джеймс (не забив).

Події матчу

121’
ГОЛ ! З пенальті забив Кшиштоф Пентек (Польща).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Неко Вільямс (Уельс).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Нікола Залевський (Польща).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Гаррі Уілсон (Уельс).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Пшемислав Франківський (Польща).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Кіффер Мур (Уельс).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Себастьян Шиманьскі (Польща).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Бен Дейвіс (Уельс).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Роберт Левандовскі (Польща).
120’ +1
Кріс Мефам (Уельс) отримує червону картку.
(78)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»