Японія U-23: Кокубо – Огата (Учіно, 84), Баба, Сузукі, Секіне – Мацукі (Уенака, 80), Фуджіта, Аракі (Танака, 67) – Сато (Комі, 80), Сомено (Хосоя, 46), Ямада (Хіракава, 46).

Запасні: Фуджіта, Нозава, Ганда, Нішіо, Бангнаганде, Такаї, Кавасакі, Ямамото, Фуджіо.

Україна U-23: Фесюн (Єрмаков, 60) – Мартинюк, Дідик (Дячук, 60), Боль (Фарина, 46), Сич (Маценко, 71) – Шостак (Кулієв, 46), Желізко, Сігеєв – Шулянський (Кащук, 60), Кухаревич (Кулаковський, 71), Назаренко (Федор, 71).

Стадіон: «Мікуні Ворлд Стедіум» (Кіта-Кюшю, Японія).

25 березня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 березня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ! Комі здалеку з лівого флангу пробив над поперечиною.

25 березня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

89’

Тримаємо м'яч у центрі поля на завершення гри.

25 березня о 14:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Учіно вийшов замість Огати.

25 березня о 13:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Фарина на кутовий блокував простріл Огати з лівого флангу штрафного.

25 березня о 13:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Кащук із центру штрафного покотив на лівий фланг під удар Федору, але той спрямував м'яч над воротами.

25 березня о 13:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

ГОЛ! Дячук у підкаті зіграв перед штрафним, але м'яч потім відскочив на лівий фланг від Желізка й Танака розстріляв ворота.

25 березня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Ніхто на дальній не завершив подачу Сато з лівого флангу.

25 березня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Федор з'явився замість Назаренка.

71’

Замість Сича гратиме Маценко.

25 березня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Кулаковський вийшов замість Кухаревича.

25 березня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Фесюн на ближній перехопив простріл від лицьової на лівому фланзі штрафного від Сато.

25 березня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Назаренко впав на лівому фланзі штрафного під час зміщення, але арбітр не зреагував.

25 березня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Танака гратиме замість Аракі.

25 березня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Дячук на лівому куті воротарського блокував удар Хіракави з передачі Аракі.

25 березня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Дячук устиг вибити м'яч із штрафного під тиском на тлі невдалої обробки.

60’

Дідика поміняли на Дячука.

25 березня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Замість Шулянського дограватиме Кащук.

25 березня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Замість Фесюна гратиме Єрмаков.

25 березня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Чимала кількість епізодів боротьби нами програна. Жодного запалу.

25 березня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Хіракава подавав із правого флангу, але Мартинюк перевів м'яч на кутовий.

25 березня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Огата підставився під фол Сича на лівому фланзі оборони.

25 березня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Шулянський вистрілив здалеку з лівого флангу кудись суттєво повз ворота.

25 березня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

ГОЛ! Сато просто підставив голову на дальній стійці під відскок м'яча від поперечину, у яку перевів головою на ближній подачу кутового з правого флангу Секіне.

25 березня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Фарину випустили замість Боля.

25 березня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Шостака замінили на Кулієва.

25 березня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

МОМЕНТ! Аракі з лівого флангу штрафного закрутив у дальній кут, проте Фесюн парирував.

46’

Ямаду замінили на Хіракаву.

25 березня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Хосоя вийшов замість Сомено.

25 березня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 березня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

25 березня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ! Несподівано подача Сича з правого флангу полетіла в дальню дев'ятку, проте Кокубо встиг виловити м'яч та перевів на кутовий.

25 березня о 13:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Простріл Мартинюка з лівого флангу захисник перевів на кутовий.

25 березня о 13:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Ямада з глибини правого флангу закинув до центру штрафного за спини захисникам, але Сомено трохи не дістався.

25 березня о 12:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Відскок від Желізка від подачі з лівого флангу в центрі штрафного Сато завершив ударом зльоту над воротами.

25 березня о 12:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

ПОПЕРЕЧИНА! Мацукі перед штрафним забрав відскок від Фесюна, після подачі кутового з правого флангу, але поцілив зльоту у верхній каркас.

25 березня о 12:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

МОМЕНТ! Ямада закрутив удар із штрафного з правого флангу під ближню стійку, але Фесюн витягнув на кутовий.

25 березня о 12:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Кухаревич привіз штрафний на лівому фланзі триманням за руку Мацукі.

25 березня о 12:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Відверто немає гострого футболу від збірної України.

25 березня о 12:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Контролюємо м'яч на власній половині під тиском суперників.

25 березня о 12:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ! Фесюн привіз черговий момент на наші ворота невдалим пасом на правий фланг, після чого Сомено бив із зони перед штрафним, але поцілив над воротами.

25 березня о 12:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Передача на хід до правого флангу штрафного йшла на Назаренка, але Сузукі перевів м'яч на воротаря.

25 березня о 12:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Мацукі перед штрафним України підкотився в ноги Дідику.

25 березня о 12:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Желізка на лівому фланзі оборони збив Аракі.

25 березня о 12:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

МОМЕНТ! Фесюн на ближній зустрів постріл Аракі з правого флангу штрафного.

25 березня о 12:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Аракі заблокував на кутовий простріл Аракі з лівого флангу штрафного.

25 березня о 12:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

МОМЕНТ! Ямада змістився на правому куті штрафного з ударом у ближній низом, але Фесюн забрав.

25 березня о 12:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Помилка Сича на м'ячі на правому фланзі оборони призвела до можливості прострілити для Мацукі, проте захисники підстрахували.

25 березня о 12:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Фесюн із власного воротарського подарував м'яч Сонамо в зоні перед штрафним, той скинув поблизу на Аракі, а партнер із-за меж штрафного пробив над поперечиною.

25 березня о 12:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Мацукі невдало виконав подачу кутового з правого флангу на ближню стійку.

25 березня о 12:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Шалена підтримка, як для рівня молодіжок, для Японії.

25 березня о 12:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 березня о 11:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 березня о 11:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 25-го березня, відбудеться поєдинок товариського матчу, в якому змагатимуться Японія U-23 і Україна U-23. Матч пройде в Кіта-Кюшю (Японія), на полі стадіону "Мікуні Ворлд Стедіум", початок о 12:15.

Команда Руслана Ротаня готується до участі в Олімпійських іграх у Парижі влітку цього року, тож у березні базується в географічно віддаленій від нас Японії, і там же проведе перший контрольний матч у 2024 році. Суперник - фіналіст минулорічних Азійських ігор, тож рівень конкуренції буде гарантовано високим.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Японія U-23 - Україна U-23.