Перша ліга. Три повітряні тривоги: Кремінь та Металіст грали 4 години

Буковина обіграла Діназ, Агробізнес та Вікторія розійшлися миром

876
0
ФК Металіст Харків

У першому офіційному матчі у 2024-му році «Кремінь» та «Металіст» зіграли внічию матч Першої лиги (0:0).

Обидва тайми були розділені на частини через повітряні тривоги у Полтавській області. Спочатку вона перервала гру на 28-й хвилині до перерви, а згодом – на 50-й і 68-й після. Сумарно з величезними паузами поєдинок тривав більш ніж 4 години.

Моментами активніше виглядали футболісти «Кременя», які мали шанс забивати і з вільного удару, і після атаки, яка увінчалася сейвом Рибака після удару Трофимюка та пострілом вище воріт від Галояна.

У команди Андрія Аніщека найкращий момент у першій половині поєдинку мав Юрій Голубка. На ударну позицію його прекрасним розіграшем вивели Габрієль Гомес, Олександр Цвіренко і Кирило Дігтярь, який прострілював із флангу. У цьому матчі Юрій грав на вістрі атаки.

У другій 45-хвилинці непогано пробивали Багачанський та Ісаєнко. У свою чергу Владислав Рибак знову вступив у гру – після передачі Обаміни пробивав Галоян.

Після класного прийому з лету пробивав по воротах «Кременя» Олександр Цвіренко. За кілька хвилин 11-й номер жовто-синіх також міг забивати після класної атаки, яку розігнали Багачанаський та Кайдалов, який пожвавив гру своїм виходом на заміну.

В інших матчах ігрового дня Буковина обіграла Діназ (2:0), Агробізнес та Вікторія розійшлися миром (0:0).