Успіх у фристайлі. Брикіна та Кузнєцов виграли загальний залік Кубка Європи

Брикина виграла останній етап КЄ, Оксана Яцюк та Ян Гаврюк взяли бронзу

343
0
Ski Federation of Ukraine. Ангеліна Брикіна та Максим Кузнєцов

Українці Ангеліна Брикіна та Максим Кузнєцов стали переможцями загального заліку Кубка Європи з фристайлу в дисципліні лижна акробатика серед жінок та чоловіків відповідно. Окрім того, Оксана Яцюк стала другою в загальному заліку КЄ.

Збірна України завершила виступ на кубках Європи з фристайлу подвійною перемогою в загальному заліку і трьома призовими місцями.

В жіночих змаганнях лідер загального заліку Ангеліна Брикіна не залишила жодних шансів для суперниць як в боротьбі за перемогу в загальному заліку так і в конкретному старті, виконавши найскладніший серед заявлених стрибків bLF з оцінкою 67.28 бал, що гарантувало їй подвійну перемогу.

Оксана Яцюк посіла на етапі КЄ третє місце зі стрибком bF, оцінка – 63.48 балу, і в результаті в неї – друга позиція в загальному заліку.

Лідер чоловічого загального заліку Максим Кузнєцов зупинився за крок до пʼєдесталу пошани і став четвертим, однак по завершенню змагань зберіг лідируючу позицію в овероллі.

Ян Гаврюк став бронзовим призером змагань зі стрибком bdFF з оцінкою 88.12 бали.

Фінальним стартом для лижних акробатів стане юніорський чемпіонат світу, що також пройде в італійському Вальмаленко 4–5 квітня.