Жахлива помилка. Юліан Бойко програв матч 1/4 фіналу чемпіонату Європи

Українець програв Роббі Макгігану з Північної Ірландії з рахунком 3:4

3108
4
Вирішальна помилка Юліана Бойка в останньому фреймі

Український снукерист Юліан Бойко завершив виступи в чемпіонаті Європи 2024 зі снукеру під егідою EBSA, який проходить у Сараєво, столиці Боснії та Герцеговині.

Вдень 22 березня українець у 1/8 фіналу розгромив Умута Дікме з Німеччини (4:0) та вийшов у чвертьфінал.

Однак у напруженому матчі 1/4 фіналу Юліан Бойко припустився помилки у вирішальному фреймі і програв Роббі Макгігану з Північної Ірландії (3:4). Українець у чудовій позиції промазав просту червону кулю у праву кутову лузу, і суперник забрав 7-му партію з брейком 68.

Раніше 18-річний українець виграв три матчі у груповому раунді та вийшов у плей-оф. Юліан Бойко з однаковим рахунком 3:0 переміг Елвіса Чехаїча з Боснії, Хосе Марію Кортеса з Іспанії, Амара Чедо з Нідерландів. У 1/32 фіналу Бойко 21 березня обіграв Філіпса Калніньша з Латвії (4:2), а в 1/16 фіналу здолав Сібрена Соколовськи з Бельгії (4:1).

У 1/2 фіналу зустрінуться: Флоріан Нюссле (Австрія) – Роббі Макгіган (Північна Ірландія), Брайан Чіні (Мальта) – Крейг Стедман (Англія). Переможець турніру отримає дворічну ліцензію до Світового снукерного туру.

Далі Юліан вестиме підготовку до кваліфікації чемпіонату світу 2024, яка розпочнеться в англійському Шеффілді з 8 квітня.

Юліан Бойко (Україна) – Роббі Макгіган (Північна Ірландія) – 3:4

ЧЄ-2024 зі снукеру. Сітка плей-оф (результати)

Оновлено (23 березня)

Роббі Макгіган з Північної Ірландії став чемпіоном Європи 2024, вигравши у фіналі в Крейга Стедмана із Англії з рахунком 5:4.