Роман ЯРЕМЧУК: «Треба працювати та вірити в Бога»

Нападник збірної України прокоментував перемогу над Боснією та Герцеговиною

1265
1
Getty Images/Global Images Ukraine

Нападник збірної України та іспанської «Валенсії» Роман Яремчук прокоментував перемогу національної команди у матчі проти Боснії і Герцеговини (2:1):

«Я думаю, в першу чергу вдалося врятувати гру завдяки тому, що ми вірили до кінця. Хто на заміні, хто в основному складі – всі. Старалися нагнітати. Добре те, ще добре закінчується. Складний матч, боснійці тягнули час наприкінці... Слава богу, що так все завершилося. Готуємося до наступного матчу. Вже поговорили з хлопцями. У нас є досвід після гри з Шотландією, коли ми Уельсу програли, щоб більше такого не повторювалося. Тому потрібно дуже серйозно готуватися, максимальна концентрація. Матч з Ісландією не за горами, їдемо з гарним настроєм до Польщі.

В мене гарний час у клубі та в збірній? Секретів немає. Треба працювати, вірити в те, що ти робиш, вірити в Бога, і мати біля себе людей, які тобі допомагають.

Боснія здивувала компактністю, вони добре оборонялися, вибігали в контратаки, Джеко чіплявся за м'ячі, було складно на перших хвилинах, плюс їм допомагали вболівальники.

Ребров в перерві підказав, як треба розташовуватися на полі, щоб розкривати складну оборону, сказав додати в агресії і старатися реалізувати свої моменти, тому в другому таймі це вийшло.

Гра в два форварди? Я в клубі граю так, я себе почуваю як риба в воді з цією системою. Мені легше грати, коли поруч є такий футболіст, як Артем, але схему обирає тренер.

Я дуже погано бачив забитий гол. Я розумію, що пішов складний простріл. Ми обов'язково розберемо цю ситуацію на теорії і зробимо все, щоб такого не повторилося».

(3)

НІКОЛІНІ: «Шахтар продовжує брати відмінних гравців, роблячи їх великими»
Футбол | 05 травня 2024, 12:25 5

У стані «гірників» вважають, що не лише Судаков може поїхати на підвищення до топ-чемпіонатів Європи