Спортивна премія 2025 року. Результати та переможці
Англія
| Оновлено 21 березня 2024, 16:18
8916
1

Претендент на титул АПЛ може підписати Забарного

Ілля має шанси продовжити кар'єру в «Ліверпулі»

| Оновлено 21 березня 2024, 16:18
8916
Претендент на титул АПЛ може підписати Забарного
Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний

Український захисник «Борнмута» Ілля Забарний може стати гравцем «Ліверпуля».

Річ у тім, що «червоні» переманили технічного директора «Борнмута» Річарда Х'юза на посаду спортивного директора клубу. Його першочерговим завданням стане пошук заміни Юргену Клоппу, який залишить команду після завершення сезону.

Але й трансферну кампанію ніхто не скасовував. Х'юз відомий тим, що підписує більшість гравців із розрахунком на те, щоб у майбутньому продати їх із вигодою в багатші клуби.

Однією з трансферних цілей Х'юза джерело називає Забарного. 21-річний українець цього сезону зіграв 33 матчі за «Борнмут». За даними CIES Football Observatory, зараз вартість гравця збірної України становить близько 40 мільйонів євро, і його цінник буде тільки зростати.

Зазначимо, що контракт Забарного з «вишнями» розрахований до літа 2028 року. «Борнмут» купив його у «Динамо» за 22,7 млн євро в січні 2023 року.

«Ліверпуль» у поточному сезоні активно бореться за чемпіонство. За 10 турів до завершення чемпіонату команда має рівну кількість очок з «Арсеналом», але поступається за додатковими показниками. На один пункт менше має «Манчестер Сіті».

Володимир Клепач Джерело: LiverpoolWorld
Оцініть матеріал
(69)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Мілевський зізнався, чому не став як Роналду
Футбол | 30 грудня 2025, 05:22 3
Мілевський зізнався, чому не став як Роналду

Артем розповів про свої слабкості

ОФІЦІЙНО. Екс-гравець Динамо та збірної України виступатиме в аматорах
Футбол | 29 грудня 2025, 12:53 2
ОФІЦІЙНО. Екс-гравець Динамо та збірної України виступатиме в аматорах

«Лопатин» зі Львівської області оголосив про перехід півзахисника Сергія Рибалки

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
DaVinci
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил