Михайлюк та Лень допомогли своїм командам здобути важливі перемоги

Клуби, за які виступають українці, виграли свої матчі

1399
0

Українці в НБА Святослав Михайлюк та Олексій Лень отримали ігровий час у сьогоднішніх матчах.

«Бостон» приймав «Мілуокі». «Селтікс» весь матч впевнено лідирували, але в останній чверті «олені» добре себе показали, що дозволило їм практично наздогнати суперника, проте «кельти» перемогу не відпустили. Михайлюк зіграв 5 хвилин, за які набрав 3 очки (1/1 з-за дуги). Більше нічим українець не відзначився. Показник плюс-мінус – «+3».

«Сакраменто» на виїзді впевнено розібрався з «Торонто» – 123:89. Олексій отримав від тренерського штабу 16 хвилин. За цей час центровий набрав 6 очок (2/2 з гри, 2/2 з лінії штрафних), зібрав 3 підбирання, віддав 4 передачі та поставив 1 блок-шот. Українець вчинив 1 порушення правил. Показник плюс-мінус – «+1».