| Оновлено 21 березня 2024, 20:24
11787
1

Битва матусь. Стала відома перша суперниця Світоліної на турнірі в Маямі

Еліна у 1/32 фіналу зіграє проти Наомі Осаки, яка на старті виграла у Елізабетти Коччаретто

11787
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Елізабетта Коччаретто та Наомі Осака

Перша ракетка України Еліна Світоліна (WTA 17) дізналася суперницю на старті хардового турніру WTA 1000 у Маямі (США).

У 1/32 фіналу українка зіграє проти колишньої першої ракетки світу та 4-разової переможниці турнірів Grand Slam Наомі Осаки (Японія, WTA 229), яка у 1-му раунді тисячника виграла у Елізабетти Коччаретто (Італія, WTA 51) за 1 годину та 19 хвилин.

WTA 1000 Маямі. Хард. 1/64 фіналу

Елізабетта Коччаретто (Італія) – Наомі Осака (Японія) – 3:6, 4:6

Дівчата вперше зіграли між собою.

Осака провела 11-й матч у 2024 році. На її рахунку 6 перемог + 1 зняття суперниці (Лесі Цуренко) на турнірі у Досі. У липні минулого року вона народила доньку Шай, а 1 січня цього року виграла перший матч за 15 місяців.

Еліна та Наомі провели 6 очних поєдинків. Рахунок 3:3. Востаннє тенісистки грали одна з одною у чвертьфіналі на Відкритому чемпіонаті Австралії 2019, зустріч завершилася з рахунком 6:4, 6:1 на користь японки.

Раніше стала відома суперниця Костюк у 1/32 фіналу престижного турніру у Маямі.