Команда Сергія Сапронова не зуміла втримати необхідну нічию

1133
0
УАФ

20 березня в Нідерландах дівоча збірна України WU-17 провела заключний матч другого раунду відбору Євро-2024 WU-17 в Лізі А.

Після поразок від Нідерландів (0:4) та Іспанії (0:2) головним завданням синьо-жовтих було зберегти прописку в Лізі А. Для цього в поєдинку з Туреччиною підопічним Сергія Сапронова було достатньо й нічиєї.

Гра проходила в місті Гравензанде на Sportpark Juliana. Долю поєдинку вирішив єдиний гол турецької команди у другому таймі, на 76-й хвилині – 1:0.

Таким чином, збірна України WU-17 посіла останнє місце в групі й вибула в Лігу В наступного циклу, Євро-2025.

До фінального раунду ЧЄ-2024 вийшла команда Іспанії, яка здолала Нідерланди (3:1).