Фіаско в Італії. Збірна України зазнала розгромної поразки у 2-й грі

Команда Олега Шайтанова пропустила 6 м'ячів, не забивши жодного

9196
0
АФУ

Жіноча збірна України з футзалу 19 березня у місті Таранто провела другий товариський матч проти команди Італії.

Команда Олега Шайтанова пропустила 6 м'ячів, не забивши жодного. У першому таймі італійки забили 4 голи, а після перерви відзначилися ще двічі.

Українки з 12 березня провели в Італії навчально-тренувальний збір за участю 15 гравців та два спаринги. Синьо-жовті готуються до участі у європейській кваліфікації першого розіграшу чемпіонату світу серед жінок.

Другий матч знову розпочався з тиску «Скуадри Адзурри», на що українки відповіли небезпечним ударом Гриценко повз ворота. На 8-й хвилині Митрофанська виручила команду після удару Грієко. Проте невдовзі Феррара після кутового відкрила рахунок. Незабаром Бутіма замкнула простріл партнерки й подвоїла перевагу своєї команди (2:0).

Затим італійки не використали декілька моментів, а в українок непоганим ударом здалеку відмітилася Степаненко. На 18-й хвилині Бутіма забила знову, скориставшись закиданням уперед. За мить Берте після ауту з допомогою рикошету зробила рахунок 4:0.

На старті другої половини гри команди обмінялися моментами. Проте дуже швидко італійки заволоділи ініціативою, і на 23-й хвилині забила Мансуєто. Надалі знову довелося виручати Митрофанській, у синьо-жовтих можна відмітити два удари Кузнецової у площину. Під кінець гри інтенсивність знизилася, проте це не завадило італійкам забити ще раз і встановити остаточний рахунок матчу – 6:0.

У першій грі днем раніше, 18 березня, українки програли суперницям з Італії з рахунком 2:4.