Клуб Сидорчука звільнив тренера через підозрілий матч у чемпіонаті

2
ФК Вестерло. Рік де Міл

Бельгійський клуб «Вестерло» розірвав контракт із головним тренером Ріком Де Мілом через те, що 42-річний фахівець поставив під сумнів «цінності та норми» клубу.

«Незважаючи на те, що ми розглядали можливість довгострокового співробітництва, ми визнали за необхідне прийняти це рішення. Клуб шкодує про те, що змушений піти на цей крок, але не може змиритися з тим, що його цінності та норми будуть поставлені під сумнів. Ми дякуємо Ріку за його роботу і відданість справі та бажаємо йому всіляких успіхів у майбутньому», – сказано в заяві клубу.

Причиною відставки 42-річного бельгійця стало підозріле завершення матчу проти «Генка» в матчі чемпіонату Бельгії (1:1). Із 71-ї хвилини футболісти «Вестерло» грали в більшості, забили гол, але все ж не втримали перемогу. Наприкінці додаткового часу гравці просто катали м'яч на своїй половині. Де Міл пояснив це тим, що після трьох поразок команда хотіла набрати хоч якісь очки.

Рік Де Міл очолив «Вестерло» в грудні минулого року, під його керівництвом команда провела всього 13 матчів.

Українець Сергій Сидорчук відіграв повний матч проти «Генка» і отримав попередження на 31-й хвилині.

«Вестерло» посідає 11 місце в чемпіонаті й гратиме за право взяти участь у Лізі конференцій.