210
0
ФК Шахтар

Найважливіші цифри 21-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Шахтар» перемагає «Минай» загалом 4-й раз поспіль (м'ячі 11-2), а на своєму полі – 3-й (м'ячі 8-1).

Гірники здобувають 6-ту поспіль перемогу в УПЛ (м'ячі 14-4), а в рідних стінах – 5-ту (м'ячі 14-4).

Помаранчево-чорні святкують 10-ту вікторію під керівництвом Маріно Пушича (ЧУ – 7, КУ – 1, ЄК – 2).

100-й матч у лавах українських клубів проводить Олександр Зубков (ЧУ – 75, КУ – 7, ЄК – 18).

Втретє вражають ворота «Минаю» Данило Сікан та Георгій Судаков.

Георгій Судаков стає автором 10-го голу донеччан у поєдинках із закарпатцями.

Данило Сікан забиває 15-й м'яч в УПЛ у складі «Шахтаря».

«Минай» не знає перемог у гостях 10 матчів поспіль (=3-7).

«Динамо» святкує 5-ту поспіль вікторію на своєму полі (м'ячі 11-2).

Домашня безнічийна серія киян сягає 12 матчів (+9-3).

150-й раз виходить на поле в динамівських рядах Олександр Караваєв (ЧУ – 105, КУ – 8, СК – 3, ЄК – 34), 100-й – Олександр Андрієвський (ЧУ – 70, КУ – 7, СК – 2, ЄК - 21).

50-й матч у кар'єрі проводить Володимир Бражко (ЧУ – 46, КУ – 1, ЄК – 3), 60-й сухий – Георгій Бущан (ЧУ – 47, КУ – 2, ЄК – 8, ЗУ – 3).

Владислав Ванат, який забив 10 м'яч в УПЛ-2023/24, на 349-й хвилині перериває суху серію «Зорі».

«Кривбас» 3-й раз поспіль бере гору над «Колосом» (м'ячі 5-0).

Ковалівці зазнають 3-ї поразки поспіль (м'ячі 2-5).

Підопічні Ярослава Вишняка проводять 10-й безгольовий матч цього сезону.

«Колос» не може пробити оборону «Кривбасу» 324 хвилини поспіль.

«Рух» здобуває 3-тю перемогу поспіль (м'ячі 6-1), повторюючи клубне досягнення.

Жовто-чорні оновлюють особистий рекорд, продовживши безпрограшну серію на чужих полях до 5 матчів (+3=2).

На рекордних відмітках завершуються дві сухі серії підопічних Віталія Пономарьова: загальна – на 341-й хвилині, а гостьова – на 270-й.

«Рух» реалізовує 10-й пенальті поспіль, піднімаючи планку особистого досягнення.

«Металіст 1925» зазнає 10-ї великої поразки в елітному дивізіоні.

Харків'яни оновлюють два клубні антирекорди, обходячись без перемог 9 матчів поспіль (=1-8) та пропускаючи 14 матчів поспіль.

«Олександрія» стає автором 60-ї перемоги господарів цього сезону.

Олександрійці святкують 10-ту вікторію у поєдинках із «Ворсклою».

Підопічні Руслана Ротаня, які провели 10-й сухий матч у чемпіонаті, продовжують свою домашню серію без пропущених м'ячів до 405 хвилин.

ФК Олександрія. Кирило Ковалець

Кирило Ковалець, що вчетверте вразив ворота полтавців, стає третім гравцем чорно-жовто-зелених після Максима Третьякова та Євгена Банади, який забив 20 голів у чемпіонатах України.

50-й м'яч в УПЛ пропускає Павло Ісенко.

«Оболонь» завершує свою безвиграшну серію, яка склала 9 матчів (=3-6). Останню вікторію «пивовари» відсвяткували 8 жовтня 2023 - 1:0 вдома з «Металістом 1925».

«Полісся» зазнає 3-ї поразки поспіль (м'ячі 1-4).

Захисник «Полісся» Сергій Чоботенко повторює антирекорд УПЛ Владимира Сандуловича 19-річної давнини, заробивши червону картку вже на 2-й хвилині зустрічі.

35-й м'яч у лавах українських клубів забиває Олександр Філіппов (ЧУ – 30, КУ – 5).

Команди Олега Дулуба пропускають 100-й гол у чемпіонатах України.

«Верес» вчетверте перемагає в гостях у «Чорноморця», причому з одним і тим же рахунком - 1:0.

Рівняни переривають свою «рекордну» безвиграшну серію на чужих полях, яка склала 16 матчів (=4-12). Востаннє червоно-чорні брали гору над господарями 5 листопада 2022 року – 4:1 з «Металістом 1925».

Першу вікторію в УПЛ на тренерській посаді святкує Олег Шандрук (у 4-й грі).

60-й сухий матч у кар'єрі проводить Євген Паст (ЧУ – 58, КУ – 1, ЄК – 1).

«Чорноморець» зазнає третьої поразки поспіль з рахунком 0:1.

250-й матч у чемпіонатах України проводить Денис Мірошніченко («Дніпро-1»), 150-й – Володимир Шепелєв, 100-й – Андрій Борячук («Металіст 1925) та Ібрахім Кане («Ворскла»), 50-й – Микола Гайдучик («Верес»), Борис Крушинський («Полісся») та Віталій Роман («Рух»), 1-й – Ілля Баденко, Максим Мельниченко (обидва – «Дніпро-1»), Назар Байрук, Гільєрме Сміт, Артем Долбнєв , Єгор Капустян, Аліун Ндур. Євген Писаренко, Богдан Токар (усі – «Зоря»), Павло Тищук («Минай») та Луїфер Ернандес («Полісся»).

У 4-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Василь Кравець («Полісся»).

СК Дніпро-1. Олександр Філіппов

30-й м'яч в УПЛ забиває Олександр Філіппов, 25-й – Владислав Ванат, 10-й – Максим Імереков, 1-й – Хайдін Саліху (у 4-й грі).

У 3-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Максим Імереков («Металіст 1925»).

Третій матч поспіль вражає ворота суперників Марко Мрвальєвич.

1-й дубль в українських чемпіонатах робить Анже Плюмен (у 14-й грі).

30-й сухий матч в УПЛ проводить Дмитро Різник.

4-ту червону картку у чемпіонатах України отримує Сергій Чоботенко, 2-гу – Віталій Роман та Данило Хрипчук.

50-й «гірчичник» цього сезону заробляють для своїх команд Олег Мозіль («Металіст 1925»), Єгор Прокопенко («Оболонь») та Богдан Михайліченко («Полісся»).

Рефері з Дніпра Віталій Романов проводить 140-й поєдинок в елітному дивізіоні та входить до топ-10 арбітрів-гвардійців УПЛ, обійшовши Євгена Арановського.

Вперше вилучає гравця з поля та призначає пенальті у ворота господарів киянин Клим Заброда (у 5-му матчі).