Юліан Бойко вийшов до чвертьфіналу молодіжного чемпіонату Європи U-21

Переможець турніру отримає ліцензію до Світового снукерного туру

853
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Юліан Бойко

Український снукерист Юліан Бойко вийшов у чвертьфінал чемпіонату Європи 2024 зі снукеру U-21 під егідою EBSA, який проходить у Сараєво, столиці Боснії та Герцеговині.

Вранці 17 березня Юліан Бойко у 1/16 фіналу легко виграв дербі в іншого українця – Михайла Ларкова (4:0).

Потім у матчі 1/8 фіналу вдень 17 березня Юліан Бойко переміг Леона Кроулі з Ірландії з рахунком 4:2.

Програвши два стартових фрейми матчу 1/8 фіналу (0:2), Бойко у 3-й партії з брейком 84 очки скоротив відставання. Згодом, 18-річний українець зміг зрівняти рахунок відмінним кліренсом, вкравши четвертий фрейм на останній чорній кулі (2:2). Із брейком 70 очок снукерист із Києва опинився у кроці від перемоги, а у шостій партії зафіксував вихід до чвертьфіналу (4:2).

Суперником Юліана в 1/4 фіналу буде Артемійс Жіжінс із Латвії, матч розпочнеться 17 березня о 19:00.

Днем раніше, 16 березня, українець виграв обидва матчі в груповому раунді і прямо вийшов до 1/16 фіналу. Бойко з однаковим рахунком 3:0 переміг Веляна Димитрова із Болгарії та Стівена Уордроппера із Шотландії.

Переможець молодіжного чемпіонату Європи отримає путівку до Світового снукерного туру.

Футбол | 02 травня 2024, 06:35 2

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Еліна СВІТОЛІНА: «Моє рідне місто Одеса під атаками вже багато днів»
Теніс | 02 травня 2024, 07:51 6