Підопічні Сергія Сапронова поступилися в матчі 2-го туру з рахунком 0:2

2333
0
УАФ

Дівоча збірна України WU-17 програла другий матч у Лізі А другого раунду кваліфікації на Євро-2024 WU-17.

Українки грають у групі з Іспанією, Нідерландами та Туреччиною. Поєдинки квартету проходять з 14 по 20 березня у нідерландських містах Гравензанді та Нордвейк.

17 березня підопічні Сергія Сапронова поступилися у матчі 2-го туру одноліткам з Іспанії з рахунком 0:2. Команда з Піренейського півострова забила голи на 45-й та 68-й хвилинах.

Раніше, в першому турі, 14 березня українки поступилися команді Нідерландів з рахунком 0:4. Путівку від групи А5 на ЧЄ розіграють збірні Іспанії та Нідерландів, які мають по 2 перемоги.

Не набравши очок, Україна веде боротьбу із Туреччиною за третє місце у групі. Матч між цими збірними відбудеться 20 березня, команда, що програє, вилетить до Ліги B. Україна має кращу різницю м'ячів, тому синьо-жовтих влаштує нічия.

Сім переможців груп Ліги А у другому раунді (і найкращий володар другого місця, якщо Швеція фінішує першою у групі) отримають путівки до фінальної стадії, матчі якої відбудуться у період з 5 по 18 травня. Команди, що посіли у групах четверті місця, перший раунд сезону 2024/25 розпочнуть у Лізі B.