| Оновлено 17 березня 2024, 18:12
8226
17

Челсі з Мудриком вийшов у півфінал Кубка, вирвавши перемогу в Лестера

17 березня лондонці обіграли «лисів» з рахунком 4:2, Михайло з'явився на полі у старті

8226
17
Getty Images/Global Images Ukraine

17 березня відбувся чвертьфінальний матч Кубка Англії між командами «Челсі» та «Лестер». Зустріч завершилася з рахунком 4:2 на користь лондонців.

Рахунок у поєдинку на 13-й хвилині відкрив Марк Кукурелья. На 26-й Рахім Стерлінг міг швидко подвоїти перевагу, але не реалізував пенальті.

На 45+1 Коул Палмер забив гол «лисам» у роздягальню. Перший м'яч гості відіграли завдяки автоголу Акселя Дісасі, який відправив м'яч у свої ворота із 30 метрів. Вже на 62-й Стефан Мавідіді забив шедевральний м'яч та зрівняв рахунок.

На 73-й хвилині захисник «Лестера» Каллам Дойл сфолив на Ніколасі Джексоні та отримав пряму червону картку.

На 90+2-й та 90+8-ій відзначилися Карні Чуквуемека та Ноні Мадуеке відповідно. Ці забиті м'ячі й вивели «Челсі» до півфіналу Кубка Англії 2023/24.

Український вінгер столичного клубу Англії Михайло Мудрик вийшов на поле у стартовому складі та був замінений на 78-й на Чуквуемеку.

Кубок Англії. 1/4 фіналу

Челсі – Лестер – 4:2

Голи: Кукурелья, 13, Палмер, 45+1, Чуквуемека, 90+2, Мадуеке, 90+8 – Дісасі, 51 (автогол), Мавідіді, 62

Вилучення: Дойл, 73